T-Mobile Usługi Bankowe

T-mobile Usługi Bankowe – promocja

T-Mobile Usługi Bankowe oferuje klientom 5% moneyback za wydatki dokonane kartą. Bonus przyznawany jest przez pół roku, a jego maksymalna wysokość, to 15 złotych miesięcznie. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci.

Moneyback – warunki promocji T-Mobile UB

  1. Otwórz Konto Freemium wraz z kartą debetową oraz wyraź zgodę marketingową na przetwarzanie danych osobowych. Ponadto, należy wyrazić zgodę na weryfikację historii zobowiązań klienta.
  2. Aby otrzymać zwrot, należy wykonać transakcje kartą na kwotę min. 200 zł miesięcznie. Wniosek o konto możesz złożyć na tej stronie T-Mobile.

5% moneyback w T-Mobile Usługi Bankowe

Klienci, którzy po upływie 6 miesięcy, nadal chcieliby korzystać z moneyback, muszą posiadać przynajmniej jeden produkt kredytowy banku. 

Bonus jest zwolniony z podatku i nie ma obowiązku zgłaszania go w urzędzie skarbowym.

T-Mobile Usługi Bankowe – Konto Freemium – ogólna charakterystyka rachunku osobistego

Prowadzenie rachunku Freemium jest bezpłatne. Użytkowanie karty płatniczej z funkcją płatności zbliżeniowych i internetowych, obciążone jest prowizją – 6 zł miesięcznie. Jednak opłaty można uniknąć całkowicie, dokonując transakcji kartą na minimum 200 zł. w miesiącu.

Trzy pierwsze wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie są bezpłatne. Każda kolejna, będzie nas kosztować 6 zł. Jeden darmowy (w miesiącu) depozyt środków we wpłatomacie sieci Euronet, kolejne 0,5% wpłacanej kwoty. Bezpłatne zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty. Możliwość zamówienia naklejki zbliżeniowej (15 zł za jej wydanie) oraz karty NFC (zbliżeniowe płatności telefonem).

Rachunek osobisty T-UB Freemium, to jedna z najlepszych ofert na rynku kont personalnych. Jak widać charakteryzuje się on dużą uniwersalnością i może przypaść do gustu klientom z różnych kategorii wiekowych.

A jeżeli ktoś lubi dodatkowo płacić kartą – ma szansę na otrzymanie 5% zwrotu za swoje wydatki. Oferta jest ważna do odwołania przez organizatora.

Na stronie z okazjami bankowymi, można znaleźć pozostałe promocje.

Na stronie organizatora akcji, znajduje się szczegółowy regulamin promocji T-Mobile Usługi Bankowe. Zachęcamy do zapoznania się z nim.