Odbierz do 360 zł premii w Banku Millennium

Odbierz do 360 zł premii w Banku Millennium za założenie Konta 360º lub Konta 360º Student oraz płatności kartą lub BLIK-iem. Bonus przyznawany jest przez pół roku, a jego maksymalna wysokość, to 60 złotych miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów i trwa do 30 czerwca 2017 roku.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 29 lutego 2016 r. do 25 lutego 2017 r. nie były właścicielami konta osobistego ani technicznego w Banku Millennium.

360 zł premii – warunki promocji

  1. Do 30 czerwca 2017 roku, otwórz Konto 360º lub Konta 360º Student wraz z kartą debetową oraz wyraź zgodę marketingową na przetwarzanie danych osobowych.
  2. Przez 6 kolejnych miesięcy, przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium i dokonaj minimum jednej transakcji kartą lub BLIK-iem. Wniosek o konto możesz złożyć na tej stronie Banku Millennium.
  3. Zapewnij comiesięczny wpływ na rachunek w kwocie nie mniejszej niż 1.000 zł. – warunek dotyczy posiadaczy Konta 360º. Klienci posiadający Konto 360° Student są z tego warunku zwolnieni.

360 zł moneyback

Klienci, którzy płacą za zakupy (w sklepach tradycyjnych oraz internetowych) kartą lub BLIK-iem, mogą liczyć na zwrot części wydatków:

  • 5% wartości transakcji, dokonanej za pomocą usługi BLIK. Maksymalny, miesięczny zwrot to 30 zł. Aby go otrzymać, należy wykonać transakcje na łączną sumę min. 600 zł miesięcznie.
  • 2% wartości transakcji, dokonanej za pomocą karty płatniczej. Maksymalny, miesięczny zwrot to 30 zł. Aby go otrzymać, należy wykonać transakcje na łączną sumę min. 1.500 zł miesięcznie.

Moneyback za określony miesiąc, znajdzie się na koncie uczestnika najpóźniej do końca następnego miesiąca. Bonus jest zwolniony z podatku i nie ma obowiązku zgłaszania go w urzędzie skarbowym.

Prowadzenie rachunku wiąże się z kosztem 8 zł miesięcznie. Użytkowanie karty płatniczej również obciążone jest prowizją – 7 zł miesięcznie. Jednak obu opłat można uniknąć całkowicie, zapewniając wpływ na rachunek w wysokości min. 1 tys. zł oraz przynajmniej jedną transakcję kartą.

Jeśli spełnimy powyższy warunke, wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów również będą darmowe. Zwykłe przelewy internetowe w systemie Elixir są bezpłatne, podobnie jak zlecenia stałe oraz polecenie zapłaty.

Posiadacze rachunku, objęci są rocznym ubezpieczeniem – Pakiet Bardzo Pomocny (m.in. wizyta np. hydraulika, lekarza itp.).

Więcej okazji do zarobienia dodatkowych pieniędzy, można znaleźć na stronie promocje bankowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *