Millennium Bank promocja – 460 zł premii

Millennium Bank promocja – zgarnij nawet 460 zł łącznej premii

Millennium Bank – szansa na zgarnięcie nawet 460 zł. Promocja portalu Bankier.pl oraz Banku Millennium,  w której do zgarnięcia jest 100 zł bonusu + 360 zł moneybacku.

Promocja portalu Bankier.pl – „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja”

Millennium Bank promocja – jak zdobyć 100 zł bonusu?

  1. Zarejestruj się na tej stronie promocji do 28 czerwca 2017 roku i złóż wniosek o otwarcie Konto 360° lub Konto 360° Student.
  2. Zawrzyj umowę o konto do 30 czerwca 2017 roku.
  3. Wyraź zgody marketingowe.
  4. W lipcu oraz sierpniu 2017 roku, zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1 tys. zł. oraz wykonaj przynajmniej po jednej transakcji bezgotówkowej kartą płatniczą. Konto 360° Student jest zwolnione z warunku comiesięcznego wpływu środków na rachunek.

W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które nie posiadały żadnego rachunku w Banku Millennium po 1 kwietnia 2015 roku. Warunek dotyczy także współwłaścicieli, pełnomocników, kuratorów, opiekunów, przedstawicieli ustawowych.

O przyznaniu nagrody bank poinformuje Cię do 30 września 2017 roku. Organizator ma 14 dni na przelanie nagrody na Twoje konto (liczone od dnia, w którym poinformuje Cię o przyznaniu nagrody).

Promocja – 360 zł bonusu moneyback

Promocja portalu Bankier.pl, łączy się z ofertą Banku Millennium, który oferuje do 360 zł moneybacku za płatności kartą i Blikiem. Załóż konto 360° na tej stronie promocji.

Rachunek osobisty Millennium Banku, to absolutna czołówka ROR-ów w Polsce.

Jeśli wykażesz się umiarkowaną aktywnością (wpływ na konto 1 tys. zł + 1 transakcja kartą/Blikiem), będziesz mógł cieszyć się z darmowego prowadzenia, karty, przelewów i bankomatów.

Jesteś zainteresowany innymi bankowymi okazjami, na których można zgarnąć dodatkowe bonusy? Sprawdź aktualne promocje.