Konto z Lwem Direct w promocji

Konto z Lwem Direct to sztandarowy produkt ING Bank Śląski. Teraz za założenie tego rachunku wraz z kartą płatniczą, możesz otrzymać nawet 120 zł bonusu. Promocyjna oferta trwa do 14 kwietnia 2017 roku.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 lipca 2015 r. do 28 lutego 2017 r. nie były właścicielami (ani współwłaścicielami) rachunków: Konto z Lwem Direct, Komfort, Premium, Klasyczne lub Student.

Do 120 zł premii za otwarcie konta – warunki promocji

  1. Do 14 kwietnia 2017 roku, otwórz Konto z Lwem Direct wraz z kartą debetową oraz wyraź zgodę marketingową na przetwarzanie danych osobowych.
  2. Podpisz również umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (prowadzone w PLN, z oprocentowaniem do 2% w skali roku). Wnioski można złożyć na tej stronie ING Bank Śląski.
  3. Do 14 sierpnia 2017 roku, wykonaj i rozlicz transakcje kartą płatniczą na łączną sumę min. 1 tys. zł.

Bonus 100 zł + 20 zł

Spełniając powyższe warunki, klient otrzyma 100 zł premii, a jeśli do 14 sierpnia 2017 r. dokona jeszcze min. 3 transakcji BLIK-iem, otrzyma dodatkowo 20 zł.

Nagroda będzie wypłacona do 15 września 2017 r. na Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim, które otworzysz wraz z kontem osobistym.

Konto z Lwem Direct – ogólna charakterystyka

Prowadzenie rachunku jest bezpłatne. Użytkowanie karty płatniczej obciążone jest prowizją w wysokości 7 zł miesięcznie. Jednak tej opłaty można uniknąć całkowicie, dokonując transakcji kartą na minimum 300 zł miesięcznie. Wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash są bezpłatne. Pierwsza wypłata w miesiącu z pozostałych bankomatów w Polsce za 0 zł, kolejne – 2,50 zł. Standardowy przelew internetowy Elixir za 0 zł. Bezpłatne polecenia zapłaty oraz zlecenia stałe.

Konto osobiste ING Bank Śląski, należy do czołówki rachunków oszcz-rozl. w Polsce a aktualna promocja, jeszcze tylko podnosi atrakcyjność tego ROR-u.

Regulamin promocji

Więcej bonusów i okazji do zarobienia dodatkowych pieniędzy, można znaleźć na naszej stronie – promocje bankowe.