Citibank – 400 zł premii w promocji

CitiBank promocja

CITIBANK oferuje do 400 zł premii za założenie konta oraz płatności kartą – oferta ważna do końca czerwca 2017 lub do wyczerpania limitu 1000 wniosków o konto.

Oferta zostanie wycofana w przypadku osiągnięcia granicy tysiąca klientów.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 1 lipca 2016 r. nie posiadały rachunku Citibanku ani nie były pełnomocnikiem. Nagroda jest zwolniona z opodatkowania.

Citibank promocja – jak zdobyć 100 zł premii w najnowszej promocji

Otrzymasz 100 zł premii w drugim miesiącu po założeniu konta, jeżeli utrzymasz saldo konta (może być również oszczędnościowe) na poziomie 30 tys. zł.

Pierwszy miesiąc w którym założymy konto, jest wolny. Dopiero w drugim, musimy spełnić warunek o minimalnym saldzie rachunku. 

Klient może otrzymać do 50 zł (miesięcznie) zwrotu za zakupy kartą do rachunku Citi Priority. Bank zwraca 6% wartości transakcji.

Z bonusu można korzystać przez 6 kolejnych miesięcy. Aby otrzymać maksymalny zwrot, należy wydać kartą miesięcznie kwotę min. 833,30 zł.

Citi Priority – ogólna charakterystyka konta osobistego

Prowadzenie rachunku kosztuje 30 zł miesięcznie, chyba że spełnimy warunek o minimalnym saldzie na kocie. Wtedy ROR będzie bezpłatny.

Innym sposobem na uniknięcie prowizji za prowadzenie konta, jest zapewnienie wpływów w wysokości 5 tys. zł oraz posiadanie karty kredytowej lub kredytu w Citibanku.

Wydanie oraz korzystanie z karty jest darmowe. Wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą za 0 zł. Zwykłe przelewy Elixir – 0 zł, podobnie jak zlecenia stałe oraz polecenie zapłaty.

Przejdź do oferty na stronie z formularzem i złóż wniosek o konto Citi Priority.

Gdzie jeszcze można zarobić dodatkowe pieniądze? Sprawdź najnowsze promocje bankowe.