Bank Millennium promocja

Bank Millennium Promocja – 150 zł bonusu na konto

W najnowszej akcji „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie”, można zgarnąć nagrodę o takiej właśnie wartości. Zakończenie promocji przewidziano na 20 grudnia 2017 roku. Pula nagród przewidzianych do rozdania jest nieograniczona.

Do kogo skierowana jest akcja Millennium Banku?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które po 1 kwietnia 2015 roku, nie posiadały w Banku Millennium żadnego produktu (kont, kart, itd.). Warunek dotyczy również współwłaścicieli i pełnomocników posiadacza konta.

Bank Millennium Promocja – warunki

  • Najpóźniej do 20 grudnia 2017 r. należy złożyć wniosek o otwarcie rachunku osobistego – Konto 360 lub Konto 360 Student, za pomocą specjalnej strony promocyjnej. Formularz do wypełnienia znajduje się w tym miejscu.
  • Najpóźniej do 31 grudnia 2017 r. należy podpisać z bankiem umowę o prowadzenie rachunku osobistego wraz z kartą płatniczą.
  • Najpóźniej do 31 grudnia 2017 r. należy ściągnąć, zainstalować na telefonie oraz założyć bezpłatne konto w aplikacji mobilnej Goodie.
  • Ostatnim wymogiem promocji, jest zapewnienie wpływu na konto w wysokości minimum 1 tys. zł oraz dokonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub BLIK-iem. Oba warunki należy spełnić w dwóch miesiącach: styczniu i lutym 2018 roku.

Po spełnieniu wymogów akcji promocyjnej, organizator przekaże na konto uczestnika nagrodę w wysokości 150 zł. Bonusem można dysponować swobodnie, gdyż nie ma on formy kuponu czy vouchera.

Jednak aby nie stracić uprawnień do otrzymania premii, nie możemy wypowiedzieć bankowi umowy o konto ani odinstalować apki Goodie do 14 marca 2018 roku. Wtedy bowiem kończy się cała promocja Millennium Banku.

Dobrą wiadomością jest to, że nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego dla osób fizycznych.

Co to jest Goodie?

Goodie jest to bardzo nowoczesna, intuicyjna i bezpłatna aplikacja mobilna. Umożliwia znalezienie cenowych okazji, promocji, kuponów i rabatów.

Udostępniając swoją aktualną lokalizację, apka wyszuka wszystkie punkty w Twoim pobliżu, w których możesz zrobić tańsze zakupy. Aby z niej skorzystać, wystarczy ją ściągnąć, zainstalować na telefonie i założyć darmowe konto użytkownika.

Pozostałe atrakcyjne okazje bankowe, można znaleźć na stronie – promocje w bankach.